Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: On
et: Sees

en: Overview
et: Ülevaade

en: Reset
et: Tühista

en: Layout
et: Paigutus

en: Off
et: Väljas

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
