Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Reset
eu: Garbitu

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
