Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Reset
fi: Palauta

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Location
fi: Sijainti

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Address
fi: Osoite

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Master
fi: Isäntä
