Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: On
gl: Activo

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Layout
gl: Disposición

en: Off
gl: Desactivado

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Address
gl: Enderezo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar
