Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: On
he: פעיל

en: Overview
he: סקירה

en: Reset
he: איתחול

en: Layout
he: פריסה

en: Off
he: כבוי

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
