Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: On
hi: चालू

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Off
hi: बंद

en: Location
hi: स्थान

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Address
hi: पता

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें
