Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: On
hu: Be

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Off
hu: Ki

en: Location
hu: Helyszín

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
