Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: On
id: Pada

en: Overview
id: Sekilas

en: Layout
id: Tata letak

en: Off
id: Matikan

en: Location
id: Lokasi

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Address
id: Alamat

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Asc
id: Urutan turun
