Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Overview
is: Yfirlit

en: Reset
is: Endursetja

en: Layout
is: Útlit

en: Off
is: Af

en: Location
is: Staðsetning

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Address
is: Heimilisfang

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
