Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: On
ja: オン

en: Overview
ja: 概観

en: Reset
ja: リセット

en: Layout
ja: レイアウト

en: Off
ja: オフ

en: Location
ja: 場所

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Address
ja: 住所

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
