Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Desc
ka: აღწერა
