Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
