Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Overview
lv: Pārskats

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt
