Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Layout
mr: मांडणी

en: Off
mr: बंद

en: Location
mr: स्थळ

en: Address
mr: पत्ता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
