Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: On
ne: माथि

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Location
ne: स्थान

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
