Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: On
nn: På

en: Overview
nn: Oversikt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Off
nn: Av

en: Location
nn: Stad

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Address
nn: Adresse

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
