Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: On
oc: Activat

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Layout
oc: Afichatge

en: Off
oc: Desactivat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Address
oc: Adreça

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Master
oc: Maître
