Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Overview
ru: Обзор

en: Reset
ru: Сбросить

en: Layout
ru: Макет

en: Off
ru: Выкл

en: Location
ru: Место

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Address
ru: Адрес

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Page description
ru: Описание страницы

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
