Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
