Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Overview
sl: Pregled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Layout
sl: Postavitev

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
