Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Address
ug: ئادرېس

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
