Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Overview
uk: Огляд

en: Reset
uk: Скинути

en: Layout
uk: Макет

en: Off
uk: Вимкнено

en: Location
uk: Місце розташування

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
