Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: On
vi: Bật

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Layout
vi: Bố cục

en: Off
vi: Tắt

en: Location
vi: Vị trí

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
