Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: On
be: На

en: Overview
be: Агляд

en: Reset
be: Скінуць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
