Rocketship location (1.1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Location
ta: இடம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
