Dropsolid Rocketship Paragraphs (5.2.0) - en to ar translation catalogue (44 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Images
ar: الصور

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: On
ar: في

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Center
ar: المركز

en: Name
ar: الاسم

en: Teaser
ar: موجز

en: Text
ar: نص

en: Separator
ar: فاصل

en: Block
ar: صندوق

en: Off
ar: إيقاف

en: Custom
ar: مخصّص

en: Published
ar: منشور

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Button
ar: زر

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Video
ar: فيديو

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Apply
ar: تطبيق

en: Form
ar: نموذج

en: Grid
ar: شبكة

en: Subtitle
ar: عنوان ثان

en: Menu name
ar: اسم القائمة

en: The file could not be created.
ar: لم يتم إنشاء الملف.

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Responsive image style
ar: نمط الصور المتجاوبة
