Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-1.0-beta23) - en to nl translation catalogue (55 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Read more
nl: Lees meer

en: On
nl: Aan

en: Overview
nl: Overzicht

en: - None -
nl: - Geen -

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Name
nl: Naam

en: Text
nl: Tekst

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Block
nl: Blok

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Button
nl: Knop

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Apply
nl: Toepassen

en: sidebar
nl: zijbalk

en: Form
nl: Formulier

en: Grid
nl: Raster

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Menu name
nl: Menunaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Light
nl: Licht

en: Foreground color
nl: Voorgrondkleur

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Module settings
nl: Module-instellingen

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Dark
nl: Donker

en: Asc
nl: Oplopend

en: Show breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven

en: Logo image
nl: Logo-afbeelding

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: Menu overview
nl: Menuoverzicht

en: The time that the Paragraph was created.
nl: Tijdstip waarop de paragraaf is aangemaakt.

en: Responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl

en: Logo link
nl: Link van het logo

en: Create a list of frequently asked questions and answers on a specific page, with a classic FAQ-styling.
nl: Maak een lijst met veelgestelde vragen en antwoorden op een specifieke pagina, met een klassieke FAQ-styling.

en: Show a quote of a customer with an optional small profile picture, name and function.
nl: Laat een citaat van een klant zien met optioneel een kleine profielfoto, naam en functie.

en: Integrate a YouTube or Vimeo video on your page.
nl: Integreer een YouTube- of Vimeo-video op je pagina.

en: Add a block with a striking look-and-feel, with a clear call-to-action to boot. Ideal for content you want to emphasize.
nl: Voeg een blok toe met een opvallende look-and-feel, als een duidelijke call-to-action. Ideaal voor inhoud die u wilt benadrukken.

en: Add images to your page in a clean, mobile-friendly way. Choose between a simple grid or a fancy masonry effect.
nl: Voeg mobielvriendelijke afbeeldingen toe aan uw pagina. Kies tussen een eenvoudig raster of een masonry-effect.

en: Place one of your forms on your page.
nl: Plaats een van uw formulieren op uw pagina.

en: Select other pages that are related to this one, and they'll be shown in a visually interesting list.
nl: Selecteer andere gerelateerde pagina's die zullen worden getoond in een visueel aantrekkelijke lijst.

en: Select a menu to show it on the page, or select "current page" to show menu items from the main menu that are below this page.
nl: Selecteer een menu om op de pagina weer te geven, of 'huidige pagina' om menu-items uit het hoofdmenu weer te geven die zich onder deze pagina bevinden.
