Dropsolid Rocketship Paragraphs (8.x-3.5) - en to ms translation catalogue (25 entries)

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Read more
ms: Baca lagi

en: Reset
ms: Set semula

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Center
ms: Tengah

en: Name
ms: Nama

en: Teaser
ms: Pemikat

en: Separator
ms: Pemisah

en: Block
ms: Blok

en: Custom
ms: Tersuai

en: Desc
ms: Menurun

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Link color
ms: Warna pautan

en: Apply
ms: Pohon

en: Menu name
ms: Nama menu

en: The file could not be created.
ms: Fail tidak dapat dicipta.

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Asc
ms: Menaik
