Dropsolid Rocketship Flex theme (1.0.0-alpha10) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: all
ta: அனைத்து

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Go to previous page
ta: முந்திய பக்கம் செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கம் செல்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Close
ta: மூடு

en: or
ta: அல்லது

en: Next page
ta: அடுத்த பக்கம்

en: Go to first page
ta: முதல் பக்கம் செல்

en: Go to last page
ta: கடைசி பக்கம் செல்
