Dropsolid Rocketship Flex theme (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Menu
sq: Menuja

en: Page
sq: Faqe

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
