Dropsolid Rocketship Flex theme (1.0.0-alpha12) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: all
be: усе(ё)

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Back
be: Назад

en: Menu
be: Меню

en: Page
be: Старонка

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва
