Dropsolid Rocketship Flex theme (2.0.1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: all
is: allt

en: Login
is: Innskráning

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Back
is: Til baka

en: Menu
is: Valmynd

en: Submitted by
is: Innsent af

en: Page
is: Síða

en: Close
is: Loka

en: or
is: eða

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Forgot your password?
is: Ertu búin(n) að tapa lykilorðinu þínu ?

en: Last page
is: Síðasta síða
