Dropsolid Rocketship Flex theme (2.0.1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: all
tr: hepsi

en: Login
tr: Giriş

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Back
tr: Geri

en: Menu
tr: Menü

en: Submitted by
tr: Gönderen

en: Page
tr: Sayfa

en: Close
tr: Kapat

en: or
tr: ya da

en: Theme settings
tr: Tema ayarları

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Exceptions
tr: İstisnalar

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: First page
tr: İlk sayfa
