Rocketship theme generator (2.0.2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Login
fr: Identifiant

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Back
fr: Précédent

en: Submitted by
fr: Soumis par

en: Close
fr: Fermer

en: or
fr: ou

en: on
fr: activé

en: Next page
fr: Page suivante

en: Go to first page
fr: Aller à la première page

en: Go to last page
fr: Aller à la dernière page

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Previous page
fr: Page précédente

en: Forgot your password?
fr: Vous avez perdu votre mot de passe ?

en: Last page
fr: Dernière page

en: First page
fr: Première page

en: Cookie policy
fr: Politique sur le stockage des cookies
