Rocketship theme generator (2.0.5) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Login
oc: Identificant

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Back
oc: Precedent

en: Menu
oc: Menú

en: Page
oc: Pagina

en: Close
oc: Tampar

en: or
oc: o

en: on
oc: activat

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal
