Rocketship theme generator (2.0.5) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Back
te: వెనక్కి

en: Menu
te: మెనూ

en: Page
te: పేజీ

en: Close
te: మూసివేయి

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి
