Rocketship theme generator (2.2.11) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Login
af: Gebruiker

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Back
af: Terug

en: Submitted by
af: Ingedien deur

en: Page
af: Bladsy

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
