Rocketship theme generator (2.2.15) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Menu
ast: Menú

en: Page
ast: Páxina

en: Close
ast: Zarrar
