Rocketship theme generator (2.2.15) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Login
de: Anmelden

en: Go to previous page
de: Zur vorherigen Seite

en: Go to next page
de: Zur nächsten Seite

en: Back
de: Zurück

en: Menu
de: Menü

en: Submitted by
de: Erstellt von

en: Page
de: Seite

en: Close
de: Schließen

en: or
de: oder

en: on
de: am

en: Next page
de: Nächste Seite

en: Go to first page
de: Zur ersten Seite

en: Go to last page
de: Zur letzten Seite

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Pagination
de: Seitennummerierung

en: Previous page
de: Vorherige Seite

en: Forgot your password?
de: Passwort vergessen?

en: Last page
de: Letzte Seite

en: First page
de: Erste Seite

en: Cookie policy
de: Cookie-Richtlinie

en: Mobile menu expand icon
de: Symbol zum Aufklappen des mobilen Menüs

en: Back to the frontpage
de: Zurück zur Startseite
