Rocketship theme generator (2.2.16) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Page
am: ገጽ

en: Close
am: ዝጋ

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ
