Rocketship theme generator (2.2.9) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Back
hi: वापस

en: Menu
hi: सूची

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Close
hi: बंद करे

en: or
hi: अथवा

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Go to first page
hi: प‌ह‌ले पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to last page
hi: अंतिम‌ पन्ने प‌र‌ जायें
