Rocketship theme generator (3.0.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Back
ro: Înapoi

en: Menu
ro: Meniu

en: Page
ro: Pagina

en: Close
ro: Închideți

en: or
ro: sau

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Pagination
ro: Paginație

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: First page
ro: Prima pagină
