Rocketship theme generator (3.10.1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Back
da: Tilbage

en: Submitted by
da: Indsendt af

en: Page
da: Side

en: Close
da: Luk

en: or
da: eller

en: on
da: til

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Previous page
da: Forrige side

en: Forgot your password?
da: Glemt din adgangskode?

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side
