Rocketship theme generator (3.2.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Back
hy: Հետ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Page
hy: Էջ

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:
