Rocketship theme generator (3.2.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Back
vi: Trở lại

en: Page
vi: Trang

en: Close
vi: Đóng

en: on
vi: vào

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Previous page
vi: Trang trước
