Rocketship theme generator (3.3.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: or
bo: ཡང་ན

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ
