Rocketship theme generator (3.3.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Login
ja: ログイン

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Back
ja: 戻る

en: Menu
ja: メニュー

en: Submitted by
ja: 送信者

en: Page
ja: ページ

en: Close
ja: 閉じる

en: or
ja: または

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ
