Rocketship theme generator (3.4.0) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Back
id: Kembali

en: Page
id: Halaman

en: Close
id: Tutup

en: or
id: atau

en: Next page
id: Halaman berikutnya

en: Go to first page
id: Pergi ke halaman pertama

en: Go to last page
id: Pergi ke halaman terakhir

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Previous page
id: Halaman sebelumnya

en: Forgot your password?
id: Lupa kata sandi Anda?

en: Last page
id: Halaman terakhir

en: First page
id: Halaman pertama
