Rocketship theme generator (3.4.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Menu
bs: Meni

en: Page
bs: Strana
