Rocketship theme generator (3.4.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Back
mr: मागे

en: Page
mr: पान

en: Close
mr: बंद

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
